Nowy numer 25/2018 Archiwum

108 miłosiernych

Bp Andrzej Jeż podziękował osobom i instytucjom zaangażowanym w pomoc potrzebującym.

W tym roku, z racji kanonizacji Jana Pawła II, diecezjalne święto Caritas nie odbyło się w sobotę poprzedzającą Niedzielę Miłosierdzia. Świętowanie przeniesiono na 14 czerwca i złączono z Diecezjalnym Świętem Rodziny oraz dziękczynieniem za kanonizację papieża Polaka.

– W tym roku listem gratulacyjnym biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża oraz statuetką Misericors zostało wyróżnionych 108 osób i instytucji. Są to wolontariusze i pracownicy Caritas oraz darczyńcy, tak osoby prywatne jak i przedstawiciele firm oraz instytucji. Chcieliśmy pokazać, docenić i nagrodzić cząstkę tych, którzy na co dzień świadczą miłosierdzie potrzebującym – mówi ks. Ryszard Podstołowicz, dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej. Poniżej prezentujemy listę wyróżnionych.

« 1 2 3 4 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma