Nowy numer 41/2019 Archiwum

Test rozwiązany

Znamy odpowiedzi na pytania z testu na zakończenie tegorocznej edycji Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego.

Zakończył się piąty rok Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. Zwieńczeniem całorocznych wykładów emitowanych na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz publikowanych na stronie www.tarnow.gosc.pl był test wiadomości z czterech działów: Stary Testament, Ewangelie, Dzieje pierwotnego Kościoła, Apokalipsa. Poniżej publikujemy odpowiedzi na pytania testowe.

Kolejna edycja studium rozpocznie się w październiku 2014 roku. W pierwszą niedzielę tego miesiąca, o godz. 14.30 na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz zostanie wyemitowana pierwsza audycja z cyklu „Aby wierzyć”. Wykłady, pliki tekstowe i dźwiękowe, będą publikowane na stronie www.tarnow.gosc.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, gdzie dostępne są materiały z poprzednich edycji Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. 

« 1 2 3 4 5 »
DO POBRANIA: |

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL