Nowy numer 48/2020 Archiwum

Test rozwiązany

Znamy odpowiedzi na pytania z testu na zakończenie tegorocznej edycji Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego.

Zakończył się piąty rok Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. Zwieńczeniem całorocznych wykładów emitowanych na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz publikowanych na stronie www.tarnow.gosc.pl był test wiadomości z czterech działów: Stary Testament, Ewangelie, Dzieje pierwotnego Kościoła, Apokalipsa. Poniżej publikujemy odpowiedzi na pytania testowe.

Kolejna edycja studium rozpocznie się w październiku 2014 roku. W pierwszą niedzielę tego miesiąca, o godz. 14.30 na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz zostanie wyemitowana pierwsza audycja z cyklu „Aby wierzyć”. Wykłady, pliki tekstowe i dźwiękowe, będą publikowane na stronie www.tarnow.gosc.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, gdzie dostępne są materiały z poprzednich edycji Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. 

« 1 2 3 4 5 »
DO POBRANIA: |
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pytanie

Co oznacza imię Łazarz?

Odpowiedzi z podaniem tradycyjnego adresu pocztowego prosimy przesyłać e-mailem na adres: studium@gosc.pl
lub pocztą tradycyjną:

"Gość Niedzielny" Plac Katedralny 1
33-100 Tarnów

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Zgłoszenie

 "Gość Niedzielny"
Ul. Katedralna 1
33-100 Tarnów

lub na adres
studium@gosc.pl

Sponsor