Nowy numer 3/2019 Archiwum

Świętowali z Cenacolo

Delegacja młodych z Zabawy uczestniczyła w „Festa della vita” we włoskim Saluzzo.

W Saluzzo, we Włoszech, gdzie narodziła się idea założenia wspólnoty Cenacolo przez siostrę Elwirę, odbyło się kilkudniowe międzynarodowe święto wszystkich przyjaciół i sympatyków wspólnoty zwane „Festa della vita”, czyli „Święto życia”.

Po raz drugi, jako oficjalna delegacja, w spotkaniu wzięła udział młodzież z Zabawy wraz ze swym duszpasterzem ks. Marcinem Minorczykiem. – Tematem tegorocznego „Święta Życia” było wezwanie papieża Franciszka skierowane do całego Kościoła, aby z entuzjazmem powrócić do głoszenia „Ewangelii radości”. Radość osoby wierzącej jest najpiękniejszym świadectwem, najskuteczniejszą misją i największym dziełem ewangelizacji – powiedział organizator wyjazdu do Saluzzo ks. Marcin Minorczyk.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy