GN 28/2018 Archiwum

Królewskie spotkanie

Warsztaty kulinarne, modlitwa z o. Janem Górą, koncert Eleni, zabawa z wodzirejem - to główne punkty spotkania w Królowej Górnej.

Regionalne Centrum Promocji i Rozwoju „Dolina Królówki” zaprasza na „Królewskie spotkanie młodych z o. Janem Górą”, które odbędzie się 16 sierpnia w Królowej Górnej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego prowadzoną przez ks. Wiesława Kucharczyka z Dębowca, który opowie młodym o spotkaniu w Dębowcu. Gwiazdą imprezy będzie Eleni, która zaśpiewa o godzinie 16.00, a po koncercie podzieli się świadectwem przebaczenia zabójcy swojej córki. Między stałymi punktami imprezy zaśpiewają schole, które przybędą z księżmi katechetami.

– Ojciec Jan Góra będzie głównym celebransem Mszy świętej o godzinie 18.00. Opowie o swoich spotkaniach ze świętym Janem Pawłem II. Dla wielu o. Góra będzie też znakiem, że pomimo 65 lat można być czynnym, kreatywnym czyli młodym duchem. Na wspaniałą zabawę na godzinę 20.00 zaprasza Wodzirej 44, kolejny pasjonat, zawodowo inżynier, mający na swoim koncie szereg światowych patentów technicznych, będący jednym z "mózgów" największej sądeckiej firmy z sektora produkcji dla budownictwa. Warto więc przybyć w ten długi weekend, niezależnie od wieku, 16 sierpnia o godzinie 15.00 do Królowej Górnej żeby nasycić ducha i ciało – zachęcają organizatorzy. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma