Nowy numer 49/2020 Archiwum

Licytujesz, pomagasz

Na ogólnopolskim portalu aukcyjnym wystawiono przedmioty, z których dochód przeznaczony jest na pomoc chorym dzieciom, podopiecznym Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej.

To wspólna akcja Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej i Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Aukcje potrwają do końca miesiąca. Co tydzień będzie można wylicytować nowe przedmioty. Wśród wystawionych w tym tygodniu znalazły się m.in. czapka zimowa Grupa Azoty, czapka z daszkiem Grupa Azoty Unia Tarnów - Artem Laguta, piłka siatkowa Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle z autografami zawodników, koszulki: Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Pogoń Szczecin z autografami zawodników, polo KS Azoty Puławy. Ponadto książka „Sto lat w blasku Białej Gwiazdy" z autografem, grafika „Fenyerzekeny" węgierskiego artysty Jokesa Antala, obraz olejny „Niedziela na Burku" autorstwa Jolanty Jakima-Zerek, obraz na płótnie „Zima", korale tarninowe w niebieskim etui, mini kombinezon - gadżet z autografem Piotra Żyły i kolegów z reprezentacji.

Wszystkie wystawione przedmioty są na stronie: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37828774.

– Do zdobycia jest wiele atrakcyjnych przedmiotów, m. in. gadżety z autografami skoczków narciarskich, piłkarzy Wisły Kraków czy tarnowskich żużlowców. Każda udana licytacja to pomoc dla chorych dzieci – mówi Mariusz Kuś, Dyrektor Biura Promocji RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. – Okazuje się, że czasami barierą nie do pokonania dla rodziców chorych dzieci jest nawet 2,5 tysiąca złotych. Jeżeli rodzina, której chcemy pomóc dostanie taką sumę jest szansa, że ich córka, która od 6 lat leży zacznie chodzić – dodaje. Część pieniędzy przekazana zostanie także na rehabilitację pracownika Grupy Azoty.

Finał akcji „Smak Pomocy” odbędzie się 4 października przy Centrum Sztuki Mościce. – Zorganizujemy wtedy wielkie gotowanie z gwiazdami telewizyjnych programów kulinarnych – zapowiadają organizatorzy.


 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama