Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

W Tarnowie otwarto Klub Seniora przejdź do galerii

Międzyosiedlowy Klubu Seniora „Złoty Wiek” znajduje się na ul. Pułaskiego w Tarnowie. Dotychczas mieściła się tutaj przychodnia CenterMed.

Projekt jest inicjatywą organizacji działających prężnie na terenie Tarnowa na rzecz osób starszych: Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA, Stowarzyszenia „Senior na Czasie" oraz Stowarzyszenia „Medycyna Polska".

W ramach Klubu organizowane będą zajęcia ruchowe (gimnastyka usprawniająca, nordic walking), tańce (tańce integracyjne, tańce „na siedząco,” etniczne tańce w kręgu), zajęcia muzyczne, plastyczne, rękodzieło (decoupage, filcowanie, scrapbooking i inne techniki), krawieckie i hafciarskie, robótki ręczne. Ponadto warsztaty teatralne, zajęcia kulturalne (wyjścia do teatru, kina, muzeum itp.), prelekcje popularnonaukowe, kurs języka angielskiego i języka niemieckiego. Planowane są też wycieczki, zajęcia kulinarne, komputerowe, relaksacyjne i fryzjersko – kosmetyczne.


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma