Nowy numer 28/2018 Archiwum

Biblia wraca do Dębicy

W domu generalnym sióstr służebniczek rozpoczęła się kolejna edycja spotkań z Pismem św.

13 września w domu generalnym sióstr służebniczek w Dębicy rozpoczął się kolejny cykl „Spotkań z Biblią”, które będą prowadzone przez ks. dr. hab. Piotra Łabudę. – Spotkania zainaugurowała Msza św., której przewodniczył ksiądz profesor. Wzięło w niej udział 110 uczestników.

W homilii celebrans wskazał na moc słowa Jezusa, a wszystkim uczestniczącym postawił fundamentalne pytanie „Gdzie jest moja wiara?” jako motto przewodnie zaplanowanych spotkań. Kolejne spotkanie odbędzie się 11 października w godz. 9.00 – 12.00. Siostry służebniczki zapraszają tych, którzy doświadczyć w swoim życiu mocy słowa Bożego – zaprasza s. Karoliana Buksa.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma