Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Akademicka agapa

Razem z bp. Wiesławem Lechowiczem studenci z Tratwy rozpoczęli nowy rok.

Dla Duszpasterstwa Akademickiego „Tratwa” w Tarnowie tegoroczny rok będzie wyjątkowy. – Świętujemy 15-lecie naszego kościoła akademickiego – mówi ks. Andrzej Augustyn, duszpasterz studentów.

Jubileusz rozpoczęto Mszą św. celebrowaną przez bp. Lechowicza. Po wspólnej modlitwie biskup poświęcił krzyż wykonany przez studentów, odbyła się też akademicka agapa wspomnień, na której nie zabrakło urodzinowego tortu.

– Z okazji jubileuszu chcemy zainicjować przedsięwzięcie o nazwie „15 na 15”, czyli zorganizować 15 wydarzeń na 15-lecie. Mamy nadzieję, że uda nam się też rozpocząć remont kościoła akademickiego – dodaje ks. Augustyn.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma