Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Kana w Dębicy

W parafii Matki Bożej Anielskiej od października rusza Katolickie Centrum Edukacji.

Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia z większości przedmiotów szkolnych. Są one adresowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Dębicy oraz do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego.

– Kursy, które rozpoczną się w październiku, mają przygotować uczniów do zdania egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz wspomóc dzieci i młodzież w rozwijaniu zainteresowań językowych i przedmiotowych – dodają organizatorzy.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Uczestnik pokrywa jedynie koszt „wpisowego”, który wynosi 100 zł. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w wyremontowanych salach plebanii parafii Matki Bożej Anielskiej. Szczegółowych informacji udziela sekretariat KCE "Kana" w Dębicy, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12-18 (tel.: 14/696 91 10, www.debica.kana.pl).

Centrum działa na wzór oraz we współpracy z Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży "Kana" w Tarnowie, Mielcu i Nowym Sączu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma