GN 32/2018 Archiwum

Z mistrzami świata

Dziewczęcy Chór Katedralny "Puellae Orantes" zaśpiewa z włoskim chórem.

W Tarnowskim Teatrze rozpocznie się 5 października o godz.18.00  wyjątkowy koncert. Przed publicznością wystąpi znany Dziewczęcy Chór Katedralny z sopranistką Aleksandrą Topol. Towarzyszyć mu będzie chór młodzieżowy "Note in crescendo" z Włoch. Dyrygentami koncertu będą: Fabio Pecci i ks. Władysław Pachota.

Publiczność usłyszy utwory sakralne o tematyce eucharystycznej, maryjnej i patriotycznej mistrzów różnych epok. Wstęp na koncert jest wolny, a bezpłatne zaproszenia można odbierać w kasie teatru.

Kolejne koncerty dziewczęcego chóru odbędą się 18 października o godz. 19.00 w kościele św. Jadwigi w Dębicy i 25 października o godz. 19.00 w kościele św. Pawła Apostoła w Bochni.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma