Nowy numer 28/2018 Archiwum

Lodówka dla Czadu

W diecezji tarnowskiej trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Akcja, prowadzona przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie, odbywa się cykliczne od 2012 roku w większości diecezji w Polsce. Do tej pory, dzięki uzyskanym ze zbiórek pieniądzom wybudowano studnię w Czadzie, wykończono szkołę w Demokratycznej Republice Konga, wsparcie otrzymał też sierociniec w Zambii. – To, co Tobie niepotrzebne, może być jeszcze użyteczne! – zachęcają organizatorzy.

W wyznaczone punkty przynosić można zepsute i niepotrzebne pralki, odkurzacze, telewizory, kuchenki, komputery. Logistyką i techniczną stroną zbiórki zajmuje się w naszym imieniu wyspecjalizowana firma Green Office Ecologic sp. z o.o. Akcja zakończy się 18 X.

Na następnej stronie harmonogram zbiórki.

 

« 1 2 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma