Nowy numer 48/2020 Archiwum

Zamiast myśleć o chorobie

Seniorzy z fili nr 1 Domu Dziennego Pobytu w Dębicy uczestniczą w warsztatach florystycznych.

Seniorzy z fili nr 1 Domu Dziennego Pobytu „Domu Seniora” w ramach programu ,,Aktywny Klub Seniora” od kilku tygodni uczestniczą w warsztatach florystycznych. 

W trakcie zajęć z florystyki seniorzy uczą się wykorzystywania i łączenia różnych materiałów, doboru kolorów i projektowania nowych wzorów kwiatowych.

– Tworząc innowacyjne kompozycje, osoby starsze rozwijają swoją wrażliwość estetyczną, wykazują się dużą kreatywnością, umiejętność współpracy oraz chętnie realizują pomysły trenera. Zdobyte podczas warsztatów umiejętności, będą w przyszłości mogli wykorzystać do wystroju wnętrza swojego domu, w pracach ogrodowych, czy też w komponowaniu różnego rodzaju wiązanek okolicznościowych – mówi Agnieszka Krysiak ze Stowarzyszenia „Ad Astram”.

Program dofinansowany jest z budżetu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, natomiast jego realizacją zajmuje się Stowarzyszenie „Ad Astram” wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy.

Warszaty to nauka wykorzystywania i łączenia różnych materiałów   Warszaty to nauka wykorzystywania i łączenia różnych materiałów
arch. UMD
Seniorzy z fili nr 1 Domu Dziennego Pobytu w Dębicy   Seniorzy z fili nr 1 Domu Dziennego Pobytu w Dębicy
arch. UMD

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama