Nowy numer 49/2020 Archiwum

Portret zabójcy

W Bochni zastrzelono pracownika kantoru. Ranna została też kobieta. Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy.

Trwa pościg za uzbrojonym i niebezpiecznym mężczyzną, który napadł w Bochni na pracownika kantoru, gdy ten wracał z pracy do domu. – Nieznany sprawca strzelił do niego i zabrał reklamówkę z pieniędzmi. Mężczyzna nie przeżył. Bandyta uciekając, postrzelił przypadkową kobietę – podaje Marek Balawajder z RMF FM.

Napastnik to mężczyzna w wieku od 45 do 50 lat, średniego wzrostu, ubrany na ciemno, miał na sobą skórzaną kurtkę. Policja ostrzega, że jest uzbrojony i niebezpieczny.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz motywy działania sprawcy. Do wczesnych godzin rannych na miejscu napadu pracowali policjanci grupy oględzinowej, którzy zabezpieczali ślady.

Dzisiaj, na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy informacji, sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 45-50 lat, wzrostu około 172 cm, o krępej sylwetce. Osoby, które mogą rozpoznać mężczyznę proszone są o kontakt – telefonować można na numer 997 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod numer 12 61 54 400. Małopolski Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które będą pomocne w zatrzymaniu sprawcy napadu

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama