GN 48/2020 Archiwum

Facebook dla Karoliny

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej zachęca do udziału w internetowej akcji "Apostołuj z bł. Karoliną".

Akcja jest związana ze 100. rocznicą męczeńskiej śmierci bł. Karoliny – patronki KSM. Obchody jubileuszowe będą miały miejsce 15 listopada w Zabawie i  18 listopada w Wał Raudzie.

Przez 14 dni  na portalu społecznościowym Facebook wytypowane oddziały parafialne KSM  będą modlić się w wyznaczonej intencji dnia, powiązanej z każdą z 14. stacji Drogi Krzyżowej szlakiem męczeńskiej śmierci bł. Karoliny w Wał Rudzie.

Od 15 do 18 listopada na w/w portalu młodzież KSM będzie uczestniczyć w Triduum bezpośrednio przygotowującym do jubileuszu 100. rocznicy śmierci patronki, który rozpocznie się 18 listopada o godz. 15 w Wał Rudzie.

– Pragniemy poprzez tą inicjatywę zaprosić młodzież wszystkich ruchów i stowarzyszeń naszej diecezji do uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz do włączenia się w apostolstwo modlitwy – mówi Patrycja Wigurska-Bąk, koordynator akcji. Zgłoszenia oraz wytyczne akcji można uzyskać w Biurze KSM DT, Plac Katedralny 1/1, 33-100 Tarnów; tel. (14) 621 32 18.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama