Nowy numer 49/2020 Archiwum

Komunikacja w rejonie cmentarzy sądeckich

Utrudnienia zaczną się już od 31 października i potrwają do poniedziałku, 3 listopada.

Na ul. Pierackiego i Śniadeckich ruch będzie możliwy tylko w jednym kierunku. Wjazd od ul. Śniadeckich, wyjazd na ul. Kilińskiego. Zaparkować samochód będzie można  tylko w wyznaczonych miejscach.

Zmiany w ruchu potrwają od piątku do poniedziałku. Pod wszystkimi cmentarzami w tym czasie nie wolno jechać szybciej niż 30km/h. Dodatkowo pod Cmentarzem Komunalnym na ul. Rejtana i Husarskiej będzie zakaz zatrzymywania. 

Przy cmentarzu w dzielnicy „Zawada” już od 31 października pojawi się zakaz zatrzymywania. Dotyczy on odcinka drogi od ul. Krętej do ul. Bora Komorowskiego. Samochody można zostawić tylko w wyznaczonych do tego miejscach, czyli na parkingu w rejonie kościoła, cmentarza i po jednej stronie ul. Dąbrowskiego. Na ul. Nawojowskiej należy zwrócić uwagę na znak ograniczenia prędkości. Utrudnienia potrwają do poniedziałku.

W okolicach Cmentarza w dzielnicy „Gołąbkowice” będzie zakaz zatrzymywania samochodów na wysokości cmentarza. Pojazd będzie można zostawić tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

Samochód przy cmentarzu w Nowym Saczu-Biegonicach  można będzie zaparkować tylko w wyznaczonych miejscach. Pojazd można będzie zostawić na ul. Węgierskiej po stronie cmentarza, jak również na parkingu przy cmentarzu i ulicach, które go otaczają. Zakaz zatrzymywania będzie na ul. Biegonickiej w kierunku Centrum. 

Przy cmentarzu w dzielnicy „Helena” zakaz zatrzymywania będzie po jednej stronie ul. Starowiejskiej i św. Heleny. Samochód można zostawić po drugiej stronie tych ulic oraz na ul. Jesionowej i Pastwiska. Utrudnienia potrwają do poniedziałku.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama