GN 32/2018 Archiwum

Spotkanie z ks. Hellerem

W Podkarpackiej Filharmonii ks. prof. Michał Heller wygłosi wykład "Od Wielkiego Wybuchu do Gułagu".

To już drugie spotkanie z księdzem profesorem, które jest organizowane w Rzeszowie. Poprzednie zgromadziło ponad tysiąc osób.

Ks. prof. Heller – laureat nagrody Templetona, jeden z najwybitniejszych kosmologów, filozofów, autor wielu znakomitych publikacji, wykładowca uniwersytetów amerykańskich i angielskich (Harward, Oxford), odznaczony w maju 2014 roku przez prezydenta RP Orderem Orła Białego, wygłosi wykład „Od Wielkiego Wybuchu do Gułagu. Jak usprawiedliwić historię Wszechświata?”.

Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godz. 17 w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Szczegóły na temat wspomnianego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej wykładu, na której znajduje się m.in. formularz zgłoszeniowy, służący jedynie informacji statystycznej: https://wsiz.rzeszow.pl/heller.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma