Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Święta adrenalina

Siostry służebniczki zapraszają młodych na spotkanie z Jezusem.

Siostry służebniczki dębickie organizują spotkania modlitewne dla młodych.

- Papież Franciszek mówił, że nie możemy stać na progu Kościoła, trzeba wejść do środka i wspólnie budować wspólnotę wierzących - mówią organizatorki.

Ideą spotkań jest również rozpalenie ducha modlitwy i apostolstwa.

- Zobowiązują nas do tego zbliżające się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jest to więc dla nas szansa, którą trzeba koniecznie wykorzystać - dodają siostry.

Pierwsze spotkanie pod hasłem „Święta adrenalina” odbędzie się 28 listopada w godz. 19 - 24 w kościele klasztornym sióstr w Dębicy przy ul. Krakowskiej 15.

Program czuwania:

19.00 Koncert ewangelizacyjny - Zespół KEREM

Świadectwo młodych  „Moja droga wiary”

Czas modlitwy - adoracja Najświętszego Sakramentu (osobista adoracja, wspólnotowa modlitwa uwielbienia, okazja do spowiedzi)

23.00 Msza Święta

Grupy zorganizowane prosimy o zgłoszenie liczby uczestników do 25 listopada pod nr tel.: 798958843; 14/6702714 - s. M. Karoliana lub email: mlodziez@bdnp.opoka.org.pl.

Należy zabrać ze sobą karimaty.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma