Nowy numer 32/2018 Archiwum

Ks. Oko w Mielcu

Już jutro, 15 listopada, kapłan spotka się z mielczanami.

Jutro, 15 listopada, o godz. 11 ks. prof. Dariusz Oko spotka się z mielczanami i wygłosi wykład pt. "Gender. Od tolerancji do totalitaryzmu".

Spotkanie odbędzie się w głównej sali Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „Kana” przy parafii pw. MBNP w Mielcu.

W trakcie spotkania będzie można nabyć książki księdza profesora : "Dyktatura gender" oraz "Moje życie". Wstęp na spotkanie jest wolny.

Ks. Dariusz Oko jest kapłanem diecezji krakowskiej, doktorem habilitowanym filozofii i doktorem teologii, kierownikiem Katedry Filozofii Poznania Wydziału Filozofii UPJPII w Krakowie. Po święceniach kapłańskich przez 6 lat studiował na uczelniach Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych.

Przez całe 30 kapłaństwa zaangażowany równolegle w pracy naukowej i duszpasterstwie (jako stały rezydent w parafiach polskich, europejskich i amerykańskich). Przez 16 lat duszpasterz studentów i od 18 lat duszpasterz służby zdrowia archidiecezji krakowskiej.

Podczas studiów, konferencji naukowych i pielgrzymek z lekarzami około 10 lat spędził za granicą, poznał ponad 50 krajów na 6 kontynentach. Znany także z działalności publicystycznej, zwłaszcza z krytyki teologii liberalnej oraz genderideologii, homoideologii i homoherezji.

« 1 »
DO POBRANIA: |
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma