Nowy numer 25/2018 Archiwum

Skarby Maszkienic przejdź do galerii

W Domu Ludowym odbyło się doroczne spotkanie seniorów zorganizowane przez radę rodziców i Caritas parafialną.

W Domu Ludowym w Maszkienicach odbyło się doroczne spotkanie seniorów. - Jesteście naszymi skarbami, strażnikami tradycji, wartości, które budowały chrześcijańskie rodziny od pokoleń. Pokazujecie też, że jesień życia to jedna z najpiękniejszych pór roku - mówił do zgromadzonych ks. Edward Bryła.

Dzień Seniora zorganizowała rada rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach oraz Caritas parafialna. - Celem jest integracja naszych seniorów, umożliwienie im wspólnego spotkania, zobaczenia występu naszych dzieci, żeby mogli miło spędzić czas - mówi Anna Witek.

Oprócz dzieci i młodzieży ze szkoły seniorzy obejrzeli program przygotowany przez zespół ludowy Maszkieniczanie. - Jesteśmy już kolejny raz na tym spotkaniu i zawsze jest to dla nas niezapomniane przeżycie, dobrze też zobaczyć swoich rówieśników i pogadać o dawnych, ale i obecnych czasach - podkreślają seniorzy.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma