Nowy numer 25/2018 Archiwum

Posłowie z PO za konwencją

Jak głosowali małopolscy posłowie z terenu diecezji tarnowskiej?

Podczas obrad Sejmu głosowano nad ratyfikacją konwencji o zapobieganiu przemocy. W klubie PO za przyjęciem konwencji głosowało 187 posłów, przeciw było 3, wstrzymało się 5, zaś nieobecnych było 7 posłów.

Za ratyfikacją konwencji głosowali Urszula Augustyn, Andrzej Czerwiński, Krystyna Skowrońska, Tomasz Wardzała. Od głosu wstrzymał się Marian Cycoń.

W klubie PiS przeciw ratyfikacji było 127 posłów, nieobecnych było 5. Na 33 głosujących posłów z PSL 11 osób głosowało za przyjęciem konwencji, 19 było przeciw, 3 wstrzymało się, 5 nie głosowało.

Małopolscy posłowie PiS oraz PSL byli przeciwni ratyfikacji dokumentu. 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma