GN 32/2018 Archiwum

Srebrni chłopcy

Chłopięcy chór katedralny Pueri Cantores Tarnovienses zdobył II nagrodę na XXXVII Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej "Schola Cantorum" - Kalisz 2015.

W festiwalu wzięło udział 33 zespoły podzielonych na 5 kategorii ocenianych przez 9 osobowe jury – wykładowców polskich uczelni muzycznych.

Chór z Tarnowa, w kategorii chórów kameralnych, zdobył Srebrną Harfę (II miejsce) oraz nagrodę Starosty Powiatu Kaliskiego.

– Na prośbę organizatorów festiwalu chór wykonał także solowy koncert w ramach imprez towarzyszących. Koncert odbył się w Ostrzeszowie w pobernardyńskim klasztorze ss. nazaretanek – mówi ks. dr Grzegorz Piekarz, dyrektor chóru.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma