Nowy numer 3/2019 Archiwum

Inkubator wiary

W Tarnowie rusza Duchowa Poradnia Neonatologiczna. To nowa propozycja Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji tarnowskiej kurii.

„Inkubator Wiary” to dziewięć spotkań, które mają być swoistą poradnią, w której można się zatrzymać, pomyśleć i... urodzić na nowo. Stąd nazwa „Duchowa Poradnia Neonatologiczna”.

Neonatologia jest dziedziną zajmującą się prawidłowym rozwojem dzieci w okresie noworodkowym. Jak się to ma do wiary? U niektórych osób wiara jest słaba i potrzebuje wzmocnienia. I to jest nasze zadanie  mówi ks. Artur Ważny, dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji.

Najbliższe spotkanie 10 IV w kościele w Tarnowie Mościcach, a w jego ramach odbędzie się konferencja w kościele, spotkanie w grupach, prowadzone przez animatorów i modlitwa. Należy wziąć ze sobą Pismo św., notatnik i ołówek.

Więcej informacji - Wydział ds. Nowej Ewangelizacji, tel. 722-323-050, 33-101 Tarnów 3, Zbylitowska 5.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy