Nowy numer 3/2019 Archiwum

Chłopcy górą

Drużyny z Radłowa i Tarnowa zapewniły sobie awans do finału turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

Rozgrywki pod patronatem Tymbarku są jednocześnie mistrzostwami Polski w kategoriach U-8, U-10 oraz U-12.

Mistrzami Małopolski w kategorii U-8 została drużyna chłopców MG AS Radłów. – Wygrana naprawdę cieszy wszystkich, a najbardziej rodziców, którzy oddali nam pod opiekę swoje dzieci na cały dzień. Zwycięstwo może być dla nich rekompensatą, w końcu nie często się zdarza, żeby wygrać turniej. Duże brawa dla chłopców – powiedział trener drużyny Marek Kowalik.

Zwycięstwem cieszyli się też piłkarze z Tarnowa. Zespół UKS 18111 Tarnów zdobył tytuł mistrza Małopolski w kategorii U-10. – Wielka radość szczególnie, że w meczach eliminacyjnych szło nam dobrze, potem było trochę problemów, ale półfinał i finał wyszły super. Rozgrywki ogólnopolskie będą zupełnie inną bajką, na pewno będzie bardzo ciężko. Dla moich chłopaków to super zabawa, gra na Narodowym to spełnienie marzeń każdego piłkarza – mówi trener Mateusz Rzońca.

Rozgrywki w kategorii U-12 odbędą się dopiero 20 kwietnia. Finał mistrzostw zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

  Drużyna z Radłowa
J. Pach
  Drużyna z Tarnowa
J. Pach

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy