Nowy numer 2/2019 Archiwum

Aureola dla internautów

Wiemy, do kogo trafią filmy o świętych i błogosławionych wydawnictwa "Promyczek ".

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie.

Wystarczyło napisać do nas e-maila z pięcioma postaciami świętych lub błogosławionych, które można obejrzeć w cyklu „Aureola. Od Stanisława do Karola”.

Płyty zostaną wysłane pocztą do następujących osób: Dominiki Z. z Laskowej, Beaty  D. z Bochni, Julii S. i Anny S. z Tarnowa oraz Kasi S. z Piwnicznej.

„Aureola. Od Stanisława do Karola” to cykl programów telewizyjnych dla dzieci, przedstawiających życie Świętej Rodziny oraz dwunastu świętych i błogosławionych. Zostały one zrealizowane w Telewizji Kraków. 29 stycznia br. pojawiły się na antenie TV Kraków i TVP ABC i co tydzień oglądało je prawie 100 tys. dzieci.

Filmy zostały też wydane na płytach DVD.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy