Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dzielą się Jezusem

Do Tarnowa na ostatnie dni peregrynacji zaproszeni są przedstawiciele grup zawodowych i stanowych.

8 VI do parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tarnowie, naznaczonej obecnością św. Jana Pawła II, przybył obraz Pana Jezusa i relikwie Apostołów Miłosierdzia.

– Pierwsza doba była dla parafii, ale już od wtorku zapraszamy diecezjan do wspólnej modlitwy – mówi ks. prał. Stanisław Dutka, proboszcz miejsca.

Codziennie, od wtorku do piątku o godz. 20 odprawiane będzie specjalne nabożeństwo dla poszczególnych grup stanowych i zawodowych.

9 VI na wspólne czuwanie zaproszone są rodziny, dzień później służby mundurowe: policja, straż pożarna, straż miejska, samorząd, świat pracy i pracodawcy.

Czwartek – 10 VI to dzień modlitwy o powołania, stąd na czuwaniu będą osoby życia konsekrowanego, klerycy z tarnowskiego i tuchowskiego seminarium oraz młodzież. W piątek przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego modlić się będzie służba zdrowia, wychowawcy, katecheci, nauczyciele i rodzice.

Każde czuwanie zakończy Apel Jasnogórski o godz.21.

Na następnej stronie program nawiedzenia od 9 do 13 VI.

« 1 2 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma