Nowy numer 25/2018 Archiwum

Będzie się układać

Niedziela w parafii Kamienica zapowiada się wyjątkowo rodzinnie, rozrywkowo i charytatywnie.

 

Na placu przy plebanii 14 czerwca o godz. 14. rozpocznie się parafialny festyn rodzinny.

- To jest okazja do integracji parafian, okazja do wspólnej, miłej zabawy – mówi ks. Marcin Kawa, opiekun grupy młodzieżowej. Młodzi z grupy apostolskiej, z którą związanych jest blisko 100 młodych ludzi zajmuje się organizacją festynu.

 

 

- Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie miejscowa kuchnia regionalna, grill, lody, otwarta będzie kawiarenka u bł. Celestyny. Przewidziany jest szybki kurs pierwszej pomocy przeprowadzony przez ratowników medycznych z Krakowa – zachęca Magdalena Gorczowska z grupy młodzieżowej.

 

Atrakcją i ciekawostką będzie występ Jakuba Kipy, mistrza świata w układaniu kostki Rubika. Na scenie wystąpią „Gronicki”, „Zasadnioki”, Genezareth” a także „Effatha”. Festyn zakończy zabawa taneczna.

W czasie festynu będzie można nabyć cegiełki. Ofiary zebrane w czasie festynu zostaną przeznaczone na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży z Liturgicznej Służby Ołtarza, Dziewczęcej Służby Maryjnej, grupy młodzieżowej, a także na zorganizowanie wycieczki dla dzieci niepełnosprawnych.

Wygrać zaś można m.in. pielgrzymkę do Ziemi Świętej i weekend w Bieszczadach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma