Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wakacje w bibliotece

Dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie oraz filii wakacje to czas oddany dzieciom.

Tegoroczna wakacyjna oferta tarnowskich bibliotek jest bardzo różnorodna – to nie tylko lektury, to także mądra i fajna zabawa.

Podczas letnich zajęć w bibliotece będzie można rozwijać zainteresowania artystyczne i literackie, poznawać geografię Australii, bawić się piórem i wodą, nauczyć się malarskiego decoupage’u i techniki haftu soutache, grać w stare i nowe gry planszowe, wysłuchać bajek i opowieści, spotkać się z rówieśnikami. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W czasie wakacji będzie również można zwiedzać ciekawe wystawy w agendach tarnowskiej MBP. W Czytelni Naukowej przy ul. Krakowskiej 4 prezentowane są prace plastyczne uczestników zajęć „Art Akademii Pałac”, prowadzonej przez Barbarę Leszczyńską w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. W Filii nr 9 przy ul. Krzyskiej 116 ma miejsce niezwykła wystawa portretów znanych tarnowian, których autorką jest Marta Łąk - malarka, dekoratorka wnętrz, nauczycielka w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Filia nr 8 w Tarnowie-Mościcach zaprasza na zachwycającą kolorami i pomysłowością ekspozycję ilustracji wykonanych do wierszy ks. J. Twardowskiego pt: „Ile słońca w słoneczniku…”

Na następnej stronie najważniejsze propozycje Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie na czas wakacji.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma