Nowy Numer 29/2018 Archiwum

KANA zaprasza

Tarnowska KANA prowadzi rekrutację na rok szkolny 2015/2016 na zajęcia przedmiotowe, językowe i maturalne.

Kursy odbywają się w grupach 15-osobowych, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców. Kadra KANY to pracownicy uczelni wyższych, nauczyciele szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz lektorzy posiadający międzynarodowe certyfikaty i mający doświadczenie w pracy jako lektorzy w krajach Unii Europejskiej.

– Nasze kursy cieszą się dużym zainteresowaniem właśnie ze względu na kompetentną, skuteczną i wykwalifikowaną kadrę. Poza tym cena jest też atrakcyjna, ponieważ biskup dofinansowuje nasze kursy – mówi Grzegorz Sudoł, prezes tarnowskiej KANY.

Zajęcia trwają od września do czerwca i odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych. Rok szkolny podzielony jest na dwa semestry z przerwami na Boże Narodzenie, ferie zimowe i Wielkanoc.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie KANY przy ul. Mościckiego 12 oraz telefonicznie 14 688 81 11, jak i znaleźć na stronie kana.pl.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma