Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 12 X przejdź do galerii

Nawiedzenie parafii przez obraz Jezusa Miłosiernego przeżywali tego dnia wierni z Krynicy, z par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i z Niecieczy.

Dwa lata temu, 12 października 2013 r., peregrynację obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Jana Pawła II i św. s. Faustyny przeżywała parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa z Krynicy-Zdroju. 

Z kolei pierwszą rocznicę peregrynacji obchodzi dziś parafia w Niecieczy w dekanacie żabnieńskim. Wierni, wraz z przewodniczącym tego dnia uroczystości bp. Janem Piotrowskim, witali Jezusa Miłosiernego i relikwie Apostołów Miłosierdzia 11 października 2014 roku. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma