GN 47/2020 Archiwum

Rodzina w świecie mediów

Czy wiesz co czyta i ogląda twoje dziecko? Dlaczego dzieci są czasami tak agresywne? Co może niszczyć osobowość twojego dziecka?

Już dziś w Bochni odbędzie się bardzo ważne spotkanie dla rodziców i opiekunów dzieci. „Rodzina w świecie mediów – szanse i zagrożenia”. Taki jest temat spotkania, które odbędzie się 6 listopada (piątek) w Oratorium św. Kingi. Jego organizacji podjęły się siostry służebniczki, prowadzące bocheńską „Ochronkę”, a swoje zaproszenie kierują do rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców. Początek spotkania o godz. 17.00.

Czy wiesz co czyta i ogląda Twoje dziecko? Dlaczego dzieci są czasami tak agresywne? Co może niszczyć osobowość Twojego dziecka? To zasadnicze pytania, na które – w czasie tego spotkania – odpowiedzi udzieli specjalista z zakresu edukacji medialnej Małgorzata Więczkowska, na co dzień prowadząca serwis internetowy „Edukacja Medialna” (www.edukacjamedialna.pl). Prelegentka swój wykład wzbogaci prezentacją multimedialną oraz będzie otwarta na dyskusję. 

Początek spotkania zaplanowano na 17.00. Organizatorzy informują, że dla zainteresowanych nauczycieli i wychowawców będą wydawane zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama