GN 32/2018 Archiwum

Rodzina w świecie mediów

Czy wiesz co czyta i ogląda twoje dziecko? Dlaczego dzieci są czasami tak agresywne? Co może niszczyć osobowość twojego dziecka?

Już dziś w Bochni odbędzie się bardzo ważne spotkanie dla rodziców i opiekunów dzieci. „Rodzina w świecie mediów – szanse i zagrożenia”. Taki jest temat spotkania, które odbędzie się 6 listopada (piątek) w Oratorium św. Kingi. Jego organizacji podjęły się siostry służebniczki, prowadzące bocheńską „Ochronkę”, a swoje zaproszenie kierują do rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców. Początek spotkania o godz. 17.00.

Czy wiesz co czyta i ogląda Twoje dziecko? Dlaczego dzieci są czasami tak agresywne? Co może niszczyć osobowość Twojego dziecka? To zasadnicze pytania, na które – w czasie tego spotkania – odpowiedzi udzieli specjalista z zakresu edukacji medialnej Małgorzata Więczkowska, na co dzień prowadząca serwis internetowy „Edukacja Medialna” (www.edukacjamedialna.pl). Prelegentka swój wykład wzbogaci prezentacją multimedialną oraz będzie otwarta na dyskusję. 

Początek spotkania zaplanowano na 17.00. Organizatorzy informują, że dla zainteresowanych nauczycieli i wychowawców będą wydawane zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma