Nowy numer 25/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 10 X przejdź do galerii

Tego dnia nawiedzenie obrazu Jezusa Miłosiernego przeżywały parafie w Kiczni i Borowej.

Dokładnie dwa lata temu, 10 XI 2013 roku, peregrynację obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii świętych, Jana Pawła II i s. Faustyny, przeżywała wspólnota parafialna w Kiczni w łąckim dekanacie. Uroczystości powitania przewodniczył ks. infułat Adam Kokoszka. Nawiedzenie poprzedziły rekolekcje Miłosierdzia Bożego, które trwały od 7 do 9 listopada 2013 roku.

Natomiast pierwszą rocznicę peregrynacji obchodzi parafia w Borowej w dekanacie Mielec-Północ. 10 XI 2014 roku obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie świętych apostołów Miłosierdzia witał wraz z wiernymi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma