Nowy numer 49/2020 Archiwum

Eśdeemowy marketing przejdź do galerii

Specjaliści z agencji reklamowej uczyli wolontariuszy, jak skutecznie i bezpłatnie promować Światowe Dni Młodzieży i inicjatywy z nimi związane.

Szkolenie dla wolontariuszy ŚDM z dwóch dekanatów bocheńskich prowadziła Paulina Siembida, account manager, i Michał Adamczyk, szef działu mediów z agencji reklamowej zajmującej się marketingiem internetowym.

- Prowadzący omówili sposoby bezpłatnej reklamy i promocji wydarzeń poprzez portal społecznościowy. Pokazali również, jak analizować statystyki fanpage'a na Facebooku w celu lepszego dobierania treści postów, tak, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a tym samym jak najszerzej promować Światowe Dni Młodzieży - mówi Magdalena Kukuła z sekcji dziennikarskiej Bocheńskiego Biura Medialnego ŚDM.

Kolejne spotkanie odbędzie się już w piątek, 20 listopada, o godz. 18.00 w Oratorium św. Kingi w Bochni. Dr Urszula Bukowska z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie omówi temat wielokulturowości, czyli m.in. powie o tym, jakich gestów nie używać. - Zapraszamy serdecznie zarówno wolontariuszy ŚDM, jak i wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu - mówi Magda Kukuła.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama