Nowy numer 48/2020 Archiwum

Dla zakochanych

Duszpasterstwo małżeństw i rodzin zaprasza na "Wieczory dla zakochanych", czyli kurs przedmałżeński inaczej.

– To program przygotowujący do przyjęcia sakramentu małżeństwa oparty na pracy własnej narzeczonych we dwoje. Wieczory dla zakochanych to 9 spotkań odbywających się raz w tygodniu. W spotkaniach można uczestniczyć tylko parami. Prowadzą je małżeństwa i kapłan – animatorzy Ruchu Spotkań Małżeńskich – informują organizatorzy.

Na spotkaniach będzie możliwość nauczenia się dialogu jako drogi wzajemnego poznawania się, zarówno w czasie chodzenia ze sobą, w narzeczeństwie, jak i w ewentualnym małżeństwie.

– Innymi celami „Wieczorów…” są lepsze poznanie swoich cech osobowościowych, oczekiwań, planów, poglądów oraz postaw życiowych, pełniejsze zrozumienie sakramentu małżeństwa i słów przysięgi małżeńskiej, wreszcie przeanalizowanie, na ile plany wspólnego życia małżeńskiego są właściwe i dojrzałe – dodają organizatorzy.

Rozpoczęcie spotkań w sobotę 6 lutego o 18.00 w domu parafialnym w Wierzchosławicach. Zapisy przyjmowane są do 4 lutego, telefon: 609 746 687 lub 691 323 888. Liczba miejsc jest ograniczona.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama