Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dla silnych i słabych

Kurs Małżeński wkrótce ruszy w Tarnowie. Żadnych prac w grupach i przymusowych wypowiedzi publicznych! To czas tylko dla dwojga!

Wydział ds. Nowej Ewangelizacji oraz Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin zapraszają na wiosenną sesję Kursu Małżeńskiego! – Kierujemy go zarówno do trwających w silnych relacjach, jak i do tych, którzy zmagają się z trudnościami – mówią organizatorzy.

Kurs jest bardzo praktyczny, daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie. – Przyda się zarówno świeżo upieczonym małżonkom jak i parom z wieloletnim stażem. Żadnych prac w grupach i przymusowych wypowiedzi publicznych! To czas tylko dla dwojga! – podkreślają duszpasterze z obu wydziałów.

Terminy spotkań: 4, 11, 18 marca, 1, 8, 15, 29 kwietnia. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 19. 15 maja przewidywane jest uroczyste zakończenie. Miejsce: Zgromadzenie Sług Jezusa, ul. Rejtana 10, Tarnów, budynek Bursy dla dziewcząt. Zgłoszenia do 29 lutego 2016 roku, telefon 793-337-227, drtarnow@gmail.com

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma