GN 48/2020 Archiwum

Uwaga, internauci!

Z powodu pomyłki w "Najnowszym wykładzie" pojawiła się audycja z 21 lutego, a nie z 14. Poniżej publikujemy "zagubiony" wykład.

W wyniku pomyłki doszło do publikacji wykładu ks. Michała Bednarza "Markowe świadectwa o Jezusie", który był przewidziany na niedzielę 21 lutego i taka też audycja będzie wtedy emitowana.

Natomiast 14 lutego na stronie studium nie pojawił się wykład ks. Piotra Łabudy "Zmartwychwstanie". Naprawiamy ten błąd i publikujemy wszelkie materiały odnośnie tego wykładu na stronie studium. Bardzo przepraszamy za pomyłkę.

Przez najbliższy tydzień, czyli do 28 lutego, prosimy przesyłać odpowiedzi na pytanie z wykładu ks. Piotra Łabudy.

Wykład ks. Łabudy można przeczytać tutaj.

Wykład ks. Bednarza można znaleźć tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pytanie

Wymień dwa główne greckie terminy, którymi posługują się autorzy przedstawiając ideę sądu w pismach apostolskich.

Odpowiedzi z podaniem tradycyjnego adresu pocztowego prosimy przesyłać e-mailem na adres: studium@gosc.pl
lub pocztą tradycyjną:

"Gość Niedzielny" Plac Katedralny 1
33-100 Tarnów

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Zgłoszenie

 "Gość Niedzielny"
Ul. Katedralna 1
33-100 Tarnów

lub na adres
studium@gosc.pl

Sponsor