Nowy numer 49/2020 Archiwum

KSM jest fajny, po prostu

By o tym młodych przekonać, zarząd stowarzyszenia powołał specjalną Grupę Desantową. "Zbuduj z nami swoją młodość" - namawiają.

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej zaprasza wszystkie wspólnoty młodzieżowe działające przy parafiach do spotkania z Grupą Desantową KSM DT.

Wizyta Grupy Desantowej KSM DT w parafii to propozycja dla wszystkich, którzy chcą poznać oraz rozwinąć różne formy uczestnictwa młodych w Kościele.

- Przyjeżdżamy do parafii i mówimy o tym, jakie są korzyści wynikające z założenia parafialnej grupy KSM. Często młodzież tworzy już jakąś grupę parafialną, ale nieformalną. Zachęcamy, by przyłączyć się do nas - mówi Natalia Bania, prezes KSM DT

A jak przekonuje młodzież w powstałym specjalnie na tę okoliczność filmiku - korzyści jest sporo. KSM to dla nich radość, poszerzanie horyzontów, dobra zabawa, wspaniali ludzie, satysfakcja z pomagania innym, szkoła relacji. - KSM jest fajny, po prostu - mówi jedna z "kaesemowiczek".

Spotkanie Grupy Desantowej w danej parafii składa się z trzech części: spotkania formacyjnego, integracji uczestników i prezentacji Stowarzyszenia wraz ze świadectwem młodzieży działającej w naszej wspólnocie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KSM DT przy pl. Katedralnym 1, czynnym codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Kontakt e-mail:desant.ksm@gmail.com.

Zobacz filmik przygotowany przez KSM DT

Grupa Desantowa KSM DT
KSM DT

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama