Nowy numer 28/2018 Archiwum

Po północy

Zakończyło się głosowanie w konkursie "Nasz mały Synaj". Na koncie Limanowej ląduje 11 punktów, które zdobyli dzięki 4683 Waszym głosom.

Walka była zacięta do ostatniej chwili. Kiedy wczoraj w południe publikowaliśmy wiadomość o konkursie na naszej stronie, zarówno Limanowa, jak i Nowy Sącz mieli po 2,5 tys. głosów mniej. Ostatnich 12 godzin głosowania było bardzo emocjonujące.

Choć w konkursie brały udział trzy okręgi: brzeski, limanowski i nowosądecki, walka tak naprawdę toczyła się między Limanową a Nowym Sączem.

Według informacji sporządzonej przez organizatora zabawy ŚDM Diecezja Tarnowska "Synaj", w pierwszej składowej konkursu zwyciężyła Limanowa, otrzymując 11 punktów (4683 głosy), drugie miejsce (10 pkt) przypadło Nowemu Sączowi (4453 głosy), a trzecie (9 pkt) otrzymało Brzesko (335 głosów).

Teraz jeszcze swoje punkty przyzna jury konkursowe i... podczas Niedzieli Palmowej biskup tarnowski Andrzej Jeż wręczy zwycięzcom nagrody. A będą to nagrody pieniężne dla wszystkich trzech okręgów.

Choć już głosować nie można, warto zobaczyć przygotowane przez okręgi filmiki:

Brzesko - Nasz Mały Synaj - ŚDM Kraków 2016
Telewizja Synaj

Nowy Sącz - Nasz Mały Synaj - ŚDM Kraków 2016
Telewizja Synaj

Are you ready to say yes? Limanowa czeka na ŚDM
ŚDM Limanowa

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma