Nowy numer 32/2018 Archiwum

Tylko dla mężczyzn!

Pielgrzymuj do św. Józefa w Luszowicach - zachęcają sądeccy ojcowie broniący dzieci i integralności rodziny.

Stowarzyszenie „Ojcowie w obronie dzieci i integralności rodziny” z Nowego Sącza zaprasza wszystkich mężczyzn na pielgrzymkę do kościoła pw. św. Józefa Oblubieńca w Luszowicach.

– Pielgrzymka w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia do naszego patrona i opiekuna rodzin będzie okazją do refleksji. Jak realizuję swoje powołanie bycia mężczyzną, ojcem? Czy wzorem św. Józefa wsłuchuję się w głos Boga? Czy jestem dobrym ojcem, mężem? Na te pytania chcemy znaleźć odpowiedź w czasie naszej pielgrzymki – mówi Paweł Bogdanowicz ze stowarzyszenia ojców.

Pielgrzymka odbędzie się 19 marca 2016 roku. Początek spotkania o 11.00. Zapisy: obroncyrodziny.pl, telefon kom. 519 169 797.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma