Nowy numer 25/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 8 III przejdź do galerii

Nawiedzenie obrazu Jezusa Miłosiernego odbyło się dwa lata temu w w sądeckiem parafii św. Rocha, a przed rokiem w Dobrkowie.

8 marca 2015 roku peregrynację obrazu "Jezu, ufam Tobie" przeżywała wspólnota w Dobrkowie. Obraz przybył tutaj z parafii MB Anielskiej z Dębicy. Dobrków był pierwszą parafią w dekanacie pilźnieńskim, którą nawiedził wizerunek Jezusa Miłosiernego. Uroczystości powitania obrazu oraz relikwii świętych apostołów Miłosierdzia, Jana Pawła II i s. Faustyny, przewodniczył ks. infułat Adam Kokoszka.

Z kolei rok wcześniej i dokładnie dwa lata temu obraz przywędrował do parafii św. Rocha w Nowym Sączu, należącej do dekanatu Nowy Sącz - Wschód. 8 marca 2015 roku wizerunek Jezusa Miłosiernego i relikwie świętych, Jana Pawła II i s. Faustyny, witał wraz z wiernymi bp Jan Piotrowski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma