Nowy numer 32/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 9 III przejdź do galerii

Rocznice nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego obchodzi Machowa i sądecka parafia pw. MB Bolesnej.

9-10 marca 2014 roku peregrynacja obrazu "Jezu, ufam Tobie" i relikwii świętych apostołów Miłosierdzia, Jana Pawła II i s. Faustyny, odbyła się w parafii Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu. Dokładnie dwa lata temu wizerunek Jezusa Miłosiernego i relikwie świętych witał wraz z wiernymi biskup Wiesław Lechowicz.

Z kolei rok po tym wydarzeniu obraz "Jezu, ufam Tobie" wędruje do machowskiej parafii w dekanacie pilznieńskim. 9 marca 2015 roku wizerunek Miłosiernego oraz relikwie św. Jana Pawła II i św. s. Faustyny witali tutaj licznie zgromadzeni wierni. Uroczystości powitania przewodniczył biskup Stanisław Salaterski. Więcej na temat peregrynacji w tej parafii można przeczytać TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma