Nowy numer 28/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 10 III przejdź do galerii

Obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie świętych witali wierni w Łękach Górnych i Nawojowej.

10 marca 2014 roku peregrynacja obrazu "Jezu, ufam Tobie" odbyła się w Nawojowej w dekanacie Nowy Sącz - Wschód. Wizerunek Jezusa Miłosiernego oraz relikwie świętych apostołów Miłosierdzia, Jana Pawła II i s. Faustyny, witał wraz z wiernymi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Z kolei rok temu, 10 marca 2015, obraz zawędrował do parafii w Łękach Górnych w dekanacie pilznieńskim. Obraz "Jezu, ufam Tobie" wraz z relikwiami świętych, Jana Pawła II i s. Faustyny, witali licznie zgromadzeni parafianie i kapłani. Uroczystości powitania przewodniczył ks. inf. Adam Kokoszka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma