Nowy numer 2/2021 Archiwum

"Mały Lord" dla Krzyśka

Młodzi z Rzezawy chcą przez miłosierdzie przygotować się do Światowych Dni Młodzieży.

Wszystkim chętnym, którzy przyjdą na przygotowany przez nich spektakl „Mały Lord”, chcą opowiedzieć wzruszającą historię małego chłopca Cedrika, który z ubogiego domu w Ameryce trafia do angielskiej posiadłości swojego bogatego dziadka – księcia Dorincourt.

– Niespodziewana zmiana w życiu młodego dziedzica okaże się także wyzwaniem dla zgorzkniałego starca. Pojawienie się chłopca o złotym sercu w zamku Dorincourt spowoduje niezwykłe przeobrażenie starego księcia. Bohaterów czeka konfrontacja ze stereotypami i uprzedzeniami, które wciąż są obecne w naszym życiu. Będą poszukiwać odpowiedzi, a pytania o to co jest dobre, a co złe oraz czym w życiu należy się kierować i jak postępować. Te pytania są ponadczasowe i również dziś nie tracą na aktualności – mówią organizatorzy.

Spektakl odbędzie się 17 i 24 kwietnia o godz. 15 w parafialnej sali teatralnej w Rzezawie. W role bohaterów dramatu wcieli się młodzież z parafii Rzezawa. Reżyserem sztuki jest Zofia Łęczek.

– Bezpośrednio po przedstawieniu będą zbierane do puszki datki dla naszego kolegi Krzysztofa Broszkiewicza na jego rehabilitację. Krzysiek uległ poważnemu wypadkowi i bardzo potrzebuje naszej pomocy – dodają młodzi z Rzezawy.

O Krzyśku Broszkiewiczu pisaliśmy tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama