Nowy numer 3/2021 Archiwum

Konkurs teatralny

Za przysłowiową złotówkę wybierz się do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Kilka dni temu pisaliśmy o przedstawieniu "Brat naszego Boga" Karola Wojtyły, które zostanie wystawione na scenie tarnowskiego teatru im. Ludwika Solskiego. Spektakl będzie można obejrzeć 26 kwietnia o godz. 18 oraz 27 kwietnia o godz. 10.

Na to lub inne przedstawienie z repertuaru teatru redakcja "Gościa Tarnowskiego" otrzymała trzy dwuosobowe zaproszenia. Zaproszenia są ważne do 30 czerwca 2016 roku, płatne 1 zł. Skorzystanie z zaproszenia wymaga potwierdzenia w Biurze Organizacji Widowni Teatru im. Ludwika Solskiego tel. 14 688 32 87 na co najmniej tydzień przed wybranym spektaklem.

Do teatru będzie można wybrać się na wybrany spektakl repertuarowy z wyjątkiem impresariatów. Repertuar znajduje się na stronie teatru: www.teatr.tarnow.pl

Zaproszenia mogą odebrać w redakcji Gościa Tarnowskiego przy ul. Katedralnej 1 w Tarnowie pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą na pytanie: W którym powstaniu uczestniczył Adam Chmielowski?

Odpowiedzi prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres tarnow@gosc.pl do niedzieli 24 kwietnia 2016 roku. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone w poniedziałek 25 kwietnia 2016 roku na stronie "Gościa Tarnowskiego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama