Nowy numer 25/2018 Archiwum

Majówka Blizy Nieba

Od dziś w każdą niedzielę maja o godz. 17.00 parafia w Piwnicznej zaprasza na spotkania z Maryją w górach.

To już czwarta edycja "Majówki Blizy Nieba", której organizatorem jest parafia pw. Narodzenia NMP w Piwnicznej Zdroju i zespół regionalny "Dolina Popradu".

- Maryja, Matka Boga, Matka każdego z nas oraz patronka naszej parafii w tajemnicy Narodzenia zaprasza na wspólny szlak majowego wędrowania w duchu wyznawanej wiary ku szczęściu. Powiedzmy "tak" Najświętszej Panience, a doświadczymy wielu radości - zachęca do wzięcia udziału w majówkach w górach ks. Krzysztof Czech, proboszcz parafii.

Dziś, 1 maja, spotkanie odbędzie się przy kapliczce Matki Bożej Saletyńskiej na Śmigowskim, gdzie o godz. 17 zostanie odprawiona Msza Święta, a po niej maryjna majówka. Spotkanie zakończy się wspólną biesiadą.

Za tydzień, 8 maja, majówka odbędzie się na Fiedorku. Spotkanie zawsze rozpoczyna się Mszą św. o godz. 17 w wyznaczonym miejscu.

- Bóg Piękna i Maryja zapraszają gości, turystów i parafian. Każda pogoda jest dobra - zachęcają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma