Nowy numer 28/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 3 V przejdź do galerii

Nawiedzenie obrazu "Jezu, ufam Tobie" przeżywały wspólnota w Jasiennej i parafia pw. MB Fatimskiej w Tarnowie.

Dwa lata temu, 3 maja 2014 roku, peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami świętych Apostołów Miłosierdzia - Jana Pawła II i s. Faustyny - odbyła się w Jasiennej w dekanacie bobowskim. Obraz z licznie zgromadzonymi wiernymi i kapłanami witał bp Władysław Bobowski i to on przewodniczył uroczystościom. Dobę peregrynacyjną wypełniły modlitwy i czuwania. Następnego dnia obraz przejęła Korzenna.

Rok później, 3 maja 2015 roku, wizerunek Miłosiernego wraz z relikwiami świętych Apostołów Miłosierdzia - Jana Pawła II i s. Faustyny - witała parafia pw. św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystościom powitania i Mszy św. przewodniczył biskup tarnowski Andrzej Jeż. Z okazji peregrynacji w parafii Akacja Katolicka rozprowadzała obrazy Jezusa Miłosiernego, „Dzienniczek” s. Faustyny, chorągiewki i emblematy, które zostały poświęcone na zakończenie peregrynacji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma