Nowy numer 3/2019 Archiwum

Będzie okazja do odświeżenia kontaktów

Tydzień Misyjny w Nowym Sączu pokaże, że ludzie są tu przywiązani do tradycji, wierzący i gościnni, a miasto jest miejscem, które warto odwiedzić.

Urząd Miasta Nowy Sącz jest współorganizatorem wielu wydarzeń, które odbędą się podczas Tygodnia Misyjnego. – Samo przystąpienie do udziału w tym przedsięwzięciu jest już elementem promocji miasta i regionu – zauważa Ryszard Nowak, prezydent Nowego Sącza. Jego zdaniem program religijny Tygodnia Misyjnego pokaże Nowy Sącz i sądeczan jako miasto i mieszkańców przywiązanych do tradycji, wierzących i gościnnych. Z kolei program turystyczny ukaże walory miasta jako miejsca, które warto odwiedzić, w którym jest co zobaczyć, które jest bramą Beskidów i miejscem wypadowym do innych ciekawych miejscowości. Urząd Miasta zaplanował na ten czas wiele atrakcji.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy