Nowy numer 3/2019 Archiwum

Muzyczne promieniowanie

Europejskie Centrum Pendereckiego w Lusławicach organizuje darmowe koncerty z najwyższej półki w ramach trwającego festiwalu "Emanacje".

Festiwal "Emanacje" jest wydarzeniem muzycznym niezwykłym pod względem bogactwa oferty koncertowej, wyjątkowości artystów, a także zasięgu geograficznego. W ramach czwartej edycji festiwalu od lipca do września 2016 roku na terenie województwa małopolskiego zostanie zaprezentowanych 40 koncertów. Sercem przedsięwzięcia i centrum festiwalowym jest Europejskie Centrum Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

Koncerty festiwalowe odbywają się nie tylko tam, także w Nowym Wiśniczu, Bieczu, Zakopanem, Krośnie, Kąśnej Dolnej, Szymbarku, Tarnowie, Dębnie i Krzeszowicach.

W najbliższy weekend Europejskie Centrum Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza na 5 festiwalowych wydarzeń, podczas których wystąpią:

  • muzycy Filharmonii Berlińskiej i Scharoun Ensemble oraz ich studenci w ramach koncertów podsumowujących Letnią Akademię Muzyki 2016,
  • Ravel Piano Duo – Agnieszka Kozło i Katarzyna Ewa Sokołowska
  • Krzesimir Dębski i Orkiestra Young Arts Festival & Masterclass  z gościnnym udziałem Anny Jurksztowicz

Na stronie www.emanacje.pl można znaleźć szczegółowe informacje oraz zarezerwować bezpłatne bilety na koncerty festiwalowe.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy