GN 32/2018 Archiwum

Oddaj krew dla Huberta

W niedzielę 10 lipca w godz. 8–12 w remizie OSP Zakrzów można pomóc chłopcu choremu na chłoniaka złośliwego w jamie brzusznej.

Do uczestnictwa w akcji poboru krwi zaprasza w imieniu Klubu HDK PCK przy OSP Zakrzów Marek Bachara, prezes Klubu.

- W niedzielę będziemy łączyć siły, aby zebrać krew potrzebną m.in. dla chorego chłopczyka na chłoniaka złośliwego w jamie brzusznej. Chorobę ta zdiagnozowano w połowie czerwca 2016 roku. Hubercik przebywa na OIOMie i tam czeka na zdrowie - informuje prezes zakrzowskiego klubu. - Co ciekawe Hubert urodził się 8 lat temu, wtedy wówczas powstał właśnie nasz Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy OSP Zakrzów - dodaje.

Razem z zarządem i członkami zakrzowskiego klubu oraz pracownikami Firmy DPD Polska Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich, kto może i chciałby pomóc dziecku. Zrób dobry uczynek i poczuj się małym bohaterem już w tę niedzielę 10 lipca od 8.00 do 12.00.

- Czekamy na każdą osobę w naszej remizie. Będzie to już 54. z kolei nasza akcja celem ratowania życia - zauważa Marek Bachara.

Wakacje to czas, kiedy zapasy krwi ulegają gwałtownemu zmniejszeniu, a zapotrzebowanie ze względu na ilość wypadków i kolizji drogowych wzrasta.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma