Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Mary Wagner w Tarnowie!

8 sierpnia w kościele pw. bł. Karoliny w Tarnowie o godz. 18 odbędzie się spotkanie z Mary Wagner.

Kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner jest w Polsce. W ramach cyklu spotkań 8 sierpnia spotka się w Tarnowie, w kościele pw. bł. Karoliny. O godz. 18 odbędzie się Msza św., a po niej spotkanie z obrończynią życia.

Mary Wagner nie boi się wchodzić do klinik aborcyjnych, a znajdującym się w nich kobietom wręcza róże i oferuje rozmowę. Usiłuje ratować życie nienarodzonych i pomóc ich matkom.

W 2014 roku Mary, która dwa lata spędziła w więzieniach za obronę życia dzieci nienarodzonych wzięła udział w naszym Diecezjalnym Marszu Plakat tarnowskiego spotkania   Plakat tarnowskiego spotkania arch. dla Życia i Rodziny w Dębicy. 

-  Moja działalność w obronie dzieci nienarodzonych zaczęła się już w mojej rodzinie. Zostałam wychowania w bardzo religijnej, katolickiej rodzinie, gdzie pielęgnowano miłość do Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W naszej rodzinie było 13 dzieci. Kiedy zdepenalizowano aborcję w moim kraju ojciec zaangażował się w pracę w poradni dla małżeństw. Na skutek depenalizacji aborcji ponad 100 tys. dzieci jest zabijanych w ciągu roku w Kanadzie. Jako osoba dorosła uświadomiłam sobie, że w tych odrzucanych dzieciach jest obecny Chrystus, stąd impuls, by bronić zagrożonego życia dzieci poczętych - mówiła wtedy w Dębicy tłumacząc swoje zaangażowanie w tę sprawę Mary Wagner.

Przyjdźcie i posłuchajcie co ma do powiedzenia! Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma