Nowy numer 46/2019 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 6 IX przejdź do galerii

Drugą rocznicę nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego obchodzi Szczurowa.

6 września 2014 roku w Szczurowej rozpoczęła się peregrynacja obrazu "Jezu, ufam Tobie" oraz relikwii świętych apostołów Miłosierdzia. Uroczystemu powitaniu przewodniczył biskup Władysław Bobowski. Uczestniczyli w nim także  księża rodacy, księża z sąsiednich parafii oraz licznie zgromadzeni parafianie.

Mieszkańcy przez całą noc licznie modlili się przed obrazem Jezusa Miłosiernego i adorowali relikwie św. Jana Pawła II i św. siostry Faustyny. Peregrynacja zakończyła się 7 września 2014 r. o 15.00 - w godzinie miłosierdzia, w czasie której miejscowy proboszcz ks. Wiesław Majka podziękował Jezusowi za przybycie i powierzył całą parafię i wszystkich jej mieszkańców Bożemu Miłosierdziu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama